Yüzer tavan panelleri, tavana asılarak kullanılan akustik bir malzemedir. 95 kg/m3 yoğunluğunda üretilmektedir. Kumaş kaplı cam yünü levha ile oluşturulmuştur. Yüzer tavan panelleri ses emicilik sağlayan akustik yalıtıma ve ses düzenlemelerine katkıda bulunan ve performansı yüksek olan dekoratif ses yalıtım ürünüdür.

Akustik Yüzer Tavan Panelleri

Akustik Yüzer Tavan Paneli

Akustik Tavan Paneli

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ 

Yüzer tavan panelleri ortamdaki akustiği kontrol altına almaktadır. Yani eko, yankı, uğultu gibi ses sorunlarını ve istenmeyen sesleri düzenlemede kullanılırlar. Renk seçenekleri ile şık görünüm sağlar ve yüzer tavan paneli sayesinde ortama dekor açısından farklı bir hava katmakla beraber ses sorunlarını çözümleyecek bir üründür.

Akustik Tavan Kaplama

Akustik Paneller

Akustik Ses Yalıtımı

SARKIK AKUSTİK PANELLER

Yüzer tavan panellerini bize ulaşarak sipariş ettikten sonra tecrübeli teknik ekibimiz işlemi tamamlamak için onayladığınız takdirde en kısa sürede uygulama için adresinizde olacaktır.

Ana Malzeme 95 kg/m3 yoğunluğundaki yüzeyi kumaş kaplı olan cam yünü levhadır. Kenarları boya ile güçlendirilmiştir ve aşınmaz bir yapıya sahiptir. Ölçüleri istenilen ebatlarda imal edilebilmektedir. 40 mm kalınlığındaki bu ürünün uygulama şekli özel askı aparatları ile tavana asılarak yapılmaktadır. Yüzer tavan panellerini bizden satın alabilirsiniz. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Akustik Tavan Kaplama Fiyatları

Akustik Yalıtım

YÜZER TAVAN PANELLERİ