Yanmaz akustik labirent sünger kullanıldığı ses yalıtım uygulamalarından sonra oluşabilecek yangına karşı dayanıklı bir malzemedir. Yankı ve eko gibi ses olaylarından duyulan şikayetlerinizde bu yanmaz akustik süngerleri kullanabilirsiniz. Uygulandığı alanda çıkan herhangi bir alevden etkilenmeyerek yangın çıkma ihtimalini sıfıra indirir. Ses yalıtım uygulamalarında yanmaz akustik süngerlerin önemi yüksektir.

Yanmaz Akustik Labirent Süngeri


Yanmaz akustik labirent sünger; poliüretan köpükten üretilen süngerlerde siyah rengi mevcuttur ancak yüzeyi sprey boya ile boyanabilmektedir. Melamin köpükten üretilen yanmaz akustik spesiyal sünger beyaz, açık gri ve koyu gri renkte bulunur.
Akustik süngerler çeşitli ham maddelerinden oluşabilmektedir. Poliüretan ham maddesinden meydana gelen akustik süngerlerin çoğunda yanmazlık özelliği kazandırılmaktadır. Yanmaz akustik spesiyal sünger ses yalıtımı yapılan bölgede yüksek sıcaklardan etkilenmeyerek yangını önler ve alev almaz. Bariyerli olabildikleri ve diğer ses kesici malzemelerle uyumludurlar.

Yanmaz Ses Yalıtım Labirent Sünger Kullanım Alanları

Uygulama Alanları stüdyo ses yalıtımı, müzik odası ses yalıtımı, hastane odası ses yalıtımı, radyo odası ses yalıtımı, bateri odası ses yalıtımı, ofis ses yalıtımı, mekanik daireler vb. ses olaylarının yaşandığı her alanda kullanabilirsiniz.