Akustik süngerler sesin ve yankının engellenmesi için üretilmiş hoş görünüme sahip olan süngerlerdir. Her süngerin farklı görünümü,yoğunluğu veya kalınlığı gibi özellikleri bulunmaktadır. Renkli spesiyal sünger 100*100 ve 50*50 ebatlarında bulunabilen bir süngerdir. Tekno touch dediğimiz yüzeyi kadife kaplı süngerlerde de spesiyal formu bulunabildiğinden tekno touch süngerin tüm renk seçeneklerine sahip olan spesiyal sünger elde edebilir

renkli spesiyal sünger

renkli spesiyal sünger

renkli spesiyal sünger

Akustik Special Ses Yalıtım Süngeri


Basotect spesiyal sünger temin edebilir hatta poliüretan süngerden üretilen spesiyal süngerin yüzeyine istediğiniz renkte sprey boya ile boyayabilirsiniz. Tüm bu sunulan çözümler sayesinde sünger sesi ve yankıyı önlerken mekan içerisinde uyumsuzluk oluşturmayacaktır.
Renkli spesiyal sünger orta frekanstaki seslerin önlenmesi gerektiği durumlarda kullanılır. Daha yüksek sesler için bariyerli modellerini kullanabilir veya daha farklı çözüm istiyorsanız bizimle mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Renkli Spesiyal Sünger Uygulaması

Uygulamasının yapılması için aks rapi sünger yapıştırıcısını rulo fırça ile yüzeye sürüp ardından malzemeyi uygulamanız gerekmektedir.

renkli spesiyal akustik sünger