Renkli piramit sünger 100*100 ve 50*50 ebatlarında bulunabilen bir süngerdir. Akustik süngerler yankı ve eko gibi ses olayı şikayetlerinde kullanılan ses yalıtım süngerlerdir. Tekno touch dediğimiz yüzeyi kadife kaplı süngerlerde de piramit formu bulunabildiğinden tekno touch süngerin tüm renk seçeneklerine sahip olan piramit sünger elde edebilir veya basotect piramit sünger temin edebilir hatta poliüretan süngerden üretilen piramit süngerin yüzeyine istediğiniz renkte sprey boya ile boyayabilirsiniz. Tüm bu sunulan çözümler sayesinde sünger sesi ve yankıyı önlerken mekan içerisinde uyumsuzluk oluşturmayacaktır.

Akustik Piramit Ses Yalıtım Süngeri


Renkli piramit sünger orta frekanstaki seslerin önlenmesi gerektiği durumlarda kullanılır. Daha yüksek sesler için bariyerli modellerini kullanabilir veya daha farklı çözüm istiyorsanız bizimle mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Renkli Piramit Sünger Uygulaması

Uygulamasını yapmak için kendiliğinden yapışkanlı renkli piramit sünger temin edebilir veya aks rapid sünger yapıştırıcısını yüzeye sürdükten sonra malzemeyi üzerine ne çok ne az olacak şekilde baskı yaparak uygulamanız gerekmektedir.

akustik piramit renkli sünger

renkli akustik ses yalıtım piramit süngerleri

renkli piramit sünger m2 fiyatları