Tekno touch dediğimiz yüzeyi kadife kaplı süngerlerde de düz yüzey formu bulunabildiğinden tekno touch süngerin tüm renk seçeneklerine sahip olan düz sünger elde edebilir veya basotect düz sünger temin edebilir hatta poliüretan süngerden üretilen düz süngerin yüzeyine istediğiniz renkte sprey boya ile boyayabilirsiniz. Tüm bu sunulan çözümler sayesinde sünger sesi ve yankıyı önlerken mekan içerisinde uyumsuzluk oluşturmayacaktır.

renkli akustik düz sünger

renkli düz sünger

renkli düz sünger

Akustik Ses Yalıtım Düz Süngeri


Akustik süngerler yankı ve eko gibi ses olayı şikayetlerinde kullanılan ses yalıtım süngerlerdir. Renkli düz sünger 100*100 ve 50*50 ebatlarında bulunabilen bir süngerdir. 4 ve 5cm kalınlıklarında belirlenen flok renklerinde sünger üzerine kaplama yapılarak dekoratif sünger haline gelir.

renkli düz sünger

renkli düz sünger

renkli düz sünger

Dekoratif Akustik Sünger

Renkli düz sünger orta frekanstaki seslerin önlenmesi gerektiği durumlarda kullanılır. Daha yüksek sesler için bariyerli modellerini kullanabilir veya daha farklı çözüm istiyorsanız bizimle mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.
Uygulamasını yapmak için kendiliğinden yapışkanlı renkli düz sünger temin edebilir veya aks rapid sünger yapıştırıcısını yüzeye sürdükten sonra malzemeyi üzerine ne çok ne az olacak şekilde baskı yaparak uygulamanız gerekmektedir.