Basotect Sünger BASF RECTICEL şirketinin ürettiği ses yalıtım süngerlerindendir. Poliüretan ham maddesinden üretilmektedir. Bu süngerler yanmaz ISO kalite sertifikalıdır. Basotect yumurta akustik süngerlere yumurta kutusu şekli verilmiştir. Basotect melamin Yumurta Süngerler antibakteriyel malzemeden yani melaminden üretilmektedir ve bu yüzden hastane, okul, spor salonu, ofis, ev, müzik odası gibi mekanlarda tercih edilmektedir.

Akustik Basotect Yumurta Sünger


Akustik süngerlerin amacı ses olayının ardından meydana gelen yankının önüne geçebilmektir. Bu nedenle akustik sünger kullanımını bu amaca göre belirlemelisiniz. Basotect melamin yumurta sünger kullanmak isteyebileceğiniz alanlar geniş veya küçük akustik mekanlar olabilir. Ses frekansı yüksek olan bölgelerde beraberinde farklı malzemeler kullanarak sesin önüne geçebilirsiniz.

Basotect yumurta süngerler tavan ve duvarlara uygulanabilir ve uygulaması basittir evinizde veya ofisiniz de sizlerde kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Solid bazlı aks sünger yapıştırıcısı yardımıyla yapıştırılır. Basotect Yumurta Süngerlerin yapışkanlı olan modelleri de üretilmektedir.