Basotect Düz Süngerlerin Ham maddesi melamindir. Bu malzeme antibakteriyel, hiçbir şekilde kanserojen madde içermeyen, yanmazlık özelliğine sahip birçok alanda kullanılan bir malzemedir. Almanya BASF ın ürettiği bu malzeme Türkiye’ye getirildikten sonra işleme kısmını Recticel yürütmektedir. Basotect Düz Süngerler yanmaz ISO kalite sertifikalıdır. Düşük yoğunluğuna rağmen %70lere varan oranla yankı ve ses yalıtımı sağlayabilme potansiyeline sahiptir.

basotect düz sünger

basotect düz süngeri

basotect düz sünger kullanım alanları

Yanmaz Rulo Ses Yalıtım Süngeri


Basotect düz süngerler tavanlar ve duvarlarda kullanılabilmektedir ve uygulamasını sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz.Aks sünger yapıştırıcısı ve kendiliğinden yapışkanlı modelleri kullanılarak ses yalıtım uygulaması yapılır.
Basotect Düz Süngerler hastane, müzik, toplantı odası, bateri odası, reji odası odası gibi mekanlarda kullanılmaktadır.

basotect aksutik düz süngerleri m2 fiyatları

akustik basotect düz süngerleri

akustik basotect düz süngerleri

Basotect Düz Sünger

Renkli düz sünger orta frekanstaki seslerin önlenmesi gerektiği durumlarda kullanılır. Daha yüksek sesler için bariyerli modellerini kullanabilir veya daha farklı çözüm istiyorsanız bizimle mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.
Uygulamasını yapmak için kendiliğinden yapışkanlı renkli düz sünger temin edebilir veya aks rapid sünger yapıştırıcısını yüzeye sürdükten sonra malzemeyi üzerine ne çok ne az olacak şekilde baskı yaparak uygulamanız gerekmektedir.