Akustik panel büyük toplantı salonları ve akustik mekanlarda sıklıkla kullanılan farklı çeşitleri bulunan genellikle yüzeyinde kumaş kaplı olan içerisinde ses yutumu sağlayan cam yünü veya sünger bulunan akustik ürünlerdir. Yerine göre ses yansıtıcı olarak ve ses yutucu olarak kullanılan akustik paneller ofis ve çağrı merkezlerinde masa bölücü seperatör ve paravan olarak kullanılabilmektedir.

AKUSTİK AHŞAP ESASLI PANELLER

SES YALITIM PANELLERİ

Akustik kumaş kaplı paneller farklı kalınlık,renk ve boyutta üretilebildiği için her mekana uyumlu tasarımlar sağlayabilirsiniz. Duvar ve tavanda kullanımı mümkündür.

YANKI VE SES ÖNLEYİCİ AKUSTİK PANELLER

Aparatlarla mekan içerisinde konumlandırılan paneller akustik paravan ve masa seperatörüdür. Ofis, çağrı merkezi gibi yerlerde masa aralarında ve masalara konumlandırılır.Tavanda şıklık ve yankı emilimi sağlamak adına kullanılan akustik panellerde bulunmaktadır. Bu paneller akustik baffle ve akustik yüzer tavan panelidir.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ (CANOPY)

AKUSTİK TAVAN SARKIT BAFFLE PANELLER

AKUSTİK AHŞAP PANELLER

Yüzeyi kumaş kaplı panellerin dışında birde ahşap paneller bulunmaktadır. Bu paneller sinema salonu,tiyatro salonu,toplantı salonu gibi özel mekanlarda kullanılır. Yüzeyleri farklı modelde olabilir. Alt yani monte edilen yerinde soundtex kumaş bulunduğundan dolayı ses emilimi sağlayabilir.

AKUTİK AHŞAP DİFÜZOR PANELLER