Akustik Kumaş Kaplı Panel

Akustik kumaş kaplı panel, duvarlarınıza uygulayabileceğiniz dekoratif, renkli ve model seçeneği olan yankı, ses karışıklığı, eko gibi problemleri gidermede akustik mekanlarda kullanılabilecek en iyi ürünlerdendir. Büyük toplantı salonları, Stüdyo, ses kayıt odası, reji odası, sinema salonları, müzik odası, prova odası, ev sinema odası, ofis gibi bir çok mekanda hem dekoratif görünüm sağlayan hem de içerideki ses problemlerini gidermede uygun bir çözümdür.

akustik kumaş kaplı 3d duvar paneli

akustik kumaş kaplı duvar paneli

Akustik kumaş kaplı panel; ön ve arka yüzeyi camtülü kaplı yüksek yoğunluktaki camyünü levhanın görünür yüzeyi değişik renk seçenekleri mevcut olan Darbeye dayanıklı kumaş ile kaplanmaktadır. Montaj sıvası yapılmış duvara direk yapıştırma görünür profil yada gizli sistem uygulanarak yapılabilir.

akustik kumaş kaplı panel

ses yalıtım kumaş kaplı panel

Akustik Duvar Kaplama Panellerinin yüzeyinde sınırsız renk ve yüzey doku seçenekleri sunan HPL levhalar kullanılmaktadır. Akustik Panellerin ön kısmında kullandığımız akustik özelliği olan kumaşlar aşınmaya, yanmaya ve solmaya karşı dayanıklı malzemeden dokunmuştur. İstediğiniz renk ve model seçeneklerinde istediğiniz ebatlarda sipariş verebilirsiniz.