Akustik düz sünger birçok kalınlığa ve yoğunluğa sahip olması sayesinde farklı ses desibelinin etki altına alınmasında kolaylık sağlar. Üzerinde desen ve şekil bulundurmayan, akustik sünger ses yalıtım ürünlerinin sade görünümlü çeşidi olan akustik düz sünger, diğer çeşitleriyle aynı özellikleri taşımaktadır. Şekil ve deseninin bulunmaması bakımından farklılık taşıyan ses yalıtım ürünü oldukça hafiftir ve kolay uygulanabilir özelliktedir.

akustik yanmaz düz sünger

düz akustik sünger fiyatları

akustik düz sünger

AKUSTİK DÜZ SÜNGER ÖZELLİKLERİ

Kalınlık : 1cm ve 5 cm arasında değişmektedir.
Ebat : 100 cm x 100cm plaka ve 100cm x 1000cm rulo
Renk : Siyah ve antrasit standart. İsteğe göre farklı renklerde flok kaplama yapılır.
Yoğunluk : 50 DNS – 70 DNS – 90DNS

Akustik Düz Yalıtım Süngeri

Akustik Düz Sünger

Düz Rulo Sünger Yalıtımı

Uygulamasının yapılacağını mekanın akustik değerini düzenleyerek ses yalıtımını yapan akustik sünger yüksek kalitede hizmet alınmak istenmesi durumunda bariyerli modelinin tercih edilmesi gerekmektedir. Bariyerli düz akustik sünger sayesinde profesyonel anlamda ses yalıtımı sağlanabilmektedir.

Uygulama nasıl yapılır ?

Akustik sünger, uygulama yapılan mekandaki sesi emer. Bu sayede sesin nesnelere, duvara ya da tavana çarparak içeride tekrar dolaşımı önlenebileceği gibi, büyük alanlarda ses istenilen kalitede ve temiz bir şekilde istenilen noktadan duyulur. Bunun için sıvı yapıştırıcı veya çift taraflı bant kullanabilirsiniz. Rulo fırça yardımıyla yapıştırıcıyı süngerin uygulanması gereken noktaya sürdükten sonra süngeri hafif baskı uygulayarak monte edebilirsiniz. Çift taraflı bantla uygulaması daha kolaydır. Çünkü bant sünger üzerine lamine edilir. Bandın kağıdını çıkarıp yankı bulan noktalara süngeri yapıştırabilirsiniz.

akustik düz süngerleri

akustik düz sünger fiyatları