Akustik baffle tavanlarda kullanılan ve ses sorunlarını kontrol altına alarak düzenleyen bir üründür. Farklı renklerde ve ebatlarda üretilmektedir. Mekanlarda gürültüleri emerek ses karmaşasını engellemektedir. İşletmelerde daha huzurlu ve sağlıklı bir iş ortamı sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Ses emici özellikte bir üründür.

Akustik Baffle

akustik baffle paneli fiyatı

akustik baffle akustik panel

AKUSTİK TAVAN PANELİ – SARKIK PANEL

Toplantı salonları, fuar alanları, çağrı merkezleri, spor salonları, çağrı merkezleri, ofisler, yemekhaneler, anfiler, derslikler, müzik odaları, cafeler gibi ve benzeri mekanlarda kullanılabilmektedir. Kalınlıkları 40 mm ve 50 mm dir. Renk seçenekleri sunulmaktadır. Değişik modellerde üretilebilmektedir. Mekanlarda şık bir görünüm sağlamaktadır.

Akustik Ses Yalıtım Paneli

Akustik Baffle Panelleri

Akustik Tavan Kaplama.

AKUSTİK BAFFLE SES YALITIMI

Akustik baffle tavana asılarak kullanılan bir malzemedir. Mekanlarda sesleri kontrol altına alarak akustiği düzenlemektedir. Ses kesici panellerin yüzeyine çarpan ses dalgalarını, panelin gözeneklerinden sürtünme sebebi sesleri emerek, ses karmaşasının engellenmesini sağlamaktadır. 40 mm ve 50 mm kalınlığa sahiptir. Modellerine, kalınlıklarına ve yoğunluklarına göre akustik baffle panelleri ile farklı akustik performanslar sağlanabilir.